250. Ezüstök és ékszerek > Szecessziós nyakék

1436. Szecessziós nyakék

Bécs, 1900 körül, 1872-1922 közötti fémjel, bécsi Hivataljel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, régi csiszolású brillekkel és achtkant csiszolású gyémántokkal ékítve cca. 1,6 ct (R1-Gy, Cr-TCa, VS-P2)

10,4 g; dísz: 3,9*3,5 cm

"HU.W" mesterjegy, vékony, anker láncon, kis sérüléssel