250. Ezüstök és ékszerek > Gallértű

1432. Gallértű

Bécs (?), 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany ezüsttel lemezelve, bizós félig zárt foglalatokban 6 db régi csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (R1, VLB, SI-P1), kengyelzáras kapoccsal, apró sérüléssel

3,1 g; h: 4,8 cm