250. Ezüstök és ékszerek > Tissot férfi karóra

1472. Tissot férfi karóra

Svájc, 1950 körül, 1966-1999 közötti budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, 14 k milanéz fazonú szíj és csat, indexes, naptármutatós számlap, jelzett: "Tissot 1853", működik

Btto.: 66 g; h: 19 cm, d: 33 cmm

dobozzal