250. Ezüstök és ékszerek > Melltű

1444. Melltű

Bécs, 19. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany csillag forma, 14 k arany tű, zománc díszítéssel és karmos foglalatban 8 db régi, párna csiszolású gyémánttal cca. 0,85 ct, 1 db gránát kővel, kis sérüléssel, négy sarkán hiánnyal

12,2 g; d: 4 cm