250. Ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1471. Fülbevaló pár

olasz (?), 20. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött kagyló motívumos forma, beszúrós srófos, kapocs

12,8 g