1453. Melltű
19. sz. közepe, 14 k arany ezüsttel lemezelve, virágszál formában, abgedeckt foglalatokban régi csiszolású, hollandi és félhollandi rózsa gyémántokkal és lapkákkal
22,5 g; h: 9 cm
szerelhető nagy ékszer része, cinnel javított, kis sérülésekkel