250. Ezüstök és ékszerek > Melltű

1453. Melltű

19. sz. közepe, 14 k arany ezüsttel lemezelve, virágszál formában, abgedeckt foglalatokban régi csiszolású, hollandi és félhollandi rózsa gyémántokkal és lapkákkal

22,5 g; h: 9 cm

szerelhető nagy ékszer része, cinnel javított, kis sérülésekkel