250. Ezüstök és ékszerek > Art deco melltű

1508. Art deco melltű

20. sz. eleje, 18 k ródiumozott fehérarany, áttört lemez, középen 2 db fényes fehér gyönggyel, félmodern és régi csiszolású briliánsokkal, achtkant gyémántokkal, össz.: 179 db cca. 7 ct (M2-A1, TCr-Cr, VVS-VSI), gyöngyök utólagos pótlások, apró sérülésekk

24 g; 5,8*3,1 cm