1256. Füles tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Horvát Henrik Budapest mesterjegy, kalapált lemez hólyagos, rózsadíszes peremmel és fülekkel, fülön Pesti Hivataljellel, sérült
811 g; 46,3*26 cm