1445. Caul típusú gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, öntött test 10 db modern csiszolású briliánssal cca. 1 ct, 1 db ovális és 12 db tábla csiszolású rubinnal cca. 0,6 ct
10,8 g