250. Ezüstök és ékszerek > Caul típusú gyűrű

1445. Caul típusú gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, öntött test 10 db modern csiszolású briliánssal cca. 1 ct, 1 db ovális és 12 db tábla csiszolású rubinnal cca. 0,6 ct

10,8 g