250. Ezüstök és ékszerek > Koktélgyűrű

1446. Koktélgyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, töredékes mesterjegy, öntött, oldalbizós test, ívelt sávban 21 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,6 ct (R1-R2, TCr-TCa, VSI-P1), kis sérüléssel

9 g