250. Ezüstök és ékszerek > Karkötő - Hajékszer

1382. Karkötő - Hajékszer

19. sz. második fele, 1872-1922 közötti fémjel, 18 k antik arany, "JO" (?) mesterjegy, fonott hajtincsekből alakított szalag, 6 db vörös pirop gránát kővel és 1 db gyönggyel ékített, vésett csat nyelves záródással, a hajtincsek javítva

Btto.: 7 g; h: 16 cm