250. Ezüstök és ékszerek > Karperec

1426. Karperec

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, antikolva, ezüst lemezeléssel fedett dísz, pesti Hivataljel és Grünwald Lajos mesterjegy, karmos foglalatban 1 db nagyobb, régi csiszolású briliáns cca. 0,75 ct és 1 db kék zafír cca. 0,7 ct, hullámvonalban tová

19,2 g