250. Ezüstök és ékszerek > Alliance fazonú gyűrű

1466. Alliance fazonú gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 40 db modern csiszolású briliánssal cca. 1,2 ct (M1, W-TCr, VSI), 1 db kő cirkóniával pótolt, kis méret, Dorotheum certifikációval

6,4 g