1244. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fodor Ignác mesterjegy, angol vágott fazon, solingeni acél pengékkel, vésett felső részekkel és aranyozott felületű tálalókkal, 5 fiókos eredeti fa doboz, Lőw Sándor jelzettel, kitűnő állapotban, dobozo
Netto.: 8718 g