1457. Longines női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali jellel ellátva, 18 k arany tok, szíj és csat, indexes, naptármutatós, jelzett számlap, quartz szerkezet, tokszám: 24960754
Btto.: 32,7 g; h: 17 cm