250. Ezüstök és ékszerek > Longines női karóra

1457. Longines női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali jellel ellátva, 18 k arany tok, szíj és csat, indexes, naptármutatós, jelzett számlap, quartz szerkezet, tokszám: 24960754

Btto.: 32,7 g; h: 17 cm