250. Ezüstök és ékszerek > Csengő zeneszerkezettel

1215. Csengő zeneszerkezettel

német (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "ASF" (?) jelzet, préselt harang búra, palmettasor díszszegéllyel, működő zeneszerkezettel, sérült

Btto.: 133,3 g; m: 9,5 cm