1215. Csengő zeneszerkezettel
német (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "ASF" (?) jelzet, préselt harang búra, palmettasor díszszegéllyel, működő zeneszerkezettel, sérült
Btto.: 133,3 g; m: 9,5 cm