1433. Dísztű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, apró gyémántokkal, 1 db régi csiszolású brillel és 3 db sötétkék, csepp csiszolású zafírral ékítve, kis sérüléssel
4,7 g; h: 4,8 cm