250. Ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1454. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "SZJ" ismeretlen mesterjegy, 1 db karmosan foglalt félmodern csiszolású briliáns cca. 0,7 ct (M2, W, VSI1) ékítéssel, apró hibával

2,5 g