250. Ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1509. Ékszergarnitúra

magyar, 20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "GH" mesterjegy, karmos foglalatban 3 db csepp csiszolású, vízkék akvamarin cca. 16,5 ct és 12 db apró brill, össz.: 3 db

6,5 g