250. Ezüstök és ékszerek > Movado női karóra

1439. Movado női karóra

Svájc, 20. sz. eleje, pesti 1867-1936 közötti fémjellel, 14 k arany tok, szíj és csat, Marxen Lipót mesterjegy, tokban 91819-es szám, arab számos, jelzett számlap, rugós szíjon "PL" mesterjegy hátlapon apró hibával, biztonsági lánccal, működik

Btto.: 17,5 g