1252. Tányér
Sopron, 1806, 13 latos antik ezüst, Dániel Heckenast mesterjegy, kalapált, vésett grófi A betűjeles tulajdonosi jelzettel
534 g; d: 25,7 cm
(Kőszeghy: Nr. 2021)