250. Ezüstök és ékszerek > Tányér

1252. Tányér

Sopron, 1806, 13 latos antik ezüst, Dániel Heckenast mesterjegy, kalapált, vésett grófi A betűjeles tulajdonosi jelzettel

534 g; d: 25,7 cm

(Kőszeghy: Nr. 2021)