250. Ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1428. Szoliter gyűrű

1920 körül, 14 k fehérarany, "MK" mesterjegy és kalász jelzet, karmos tükörsaton foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 1,9 ct (R1, TCr, P1), apró sérüléssel

2,7 g

sín javított