1428. Szoliter gyűrű
1920 körül, 14 k fehérarany, "MK" mesterjegy és kalász jelzet, karmos tükörsaton foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 1,9 ct (R1, TCr, P1), apró sérüléssel
2,7 g
sín javított