250. Ezüstök és ékszerek > Art deco medál

1429. Art deco medál

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, csüngős forma, 1 db nagyobb briliánssal cca. 0,46 ct, 1 db 0,18 ct és 5 db cca. 0,1 ct-os brillel, 3 db gyémánttal (M1-R2, W-Cr, VS-SI) ékítve

2,2 g; h: 3,5 cm