250. Ezüstök és ékszerek > Tálca

1253. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, hengerelt, kalapált, ovális forma, hólyagos peremmel

708 g; 43,5*29,5 cm