250. Ezüstök és ékszerek > Három karú kandeláber

1247. Három karú kandeláber

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiter és a kivehető karokon "JL" mesterjegy, vésett díszítéssel, plasztikus nimfa és szatírfej rátétekkel, kis sérülésekkel

987 g; m: 61,5 cm