250. Ezüstök és ékszerek > Kitűző

1452. Kitűző

osztrák, 19. sz. második fele, kosaras foglalatú ezüst lemezen szalagos díszekkel, gyémánt splitterekkel, kis sérüléssel

13,5 g; 3*2,5 cm