1246. Örökmécses
Itália, 19. sz. második fele, antik ezüst, mesterjegy nélkül, préselt részekből összeállítva, szív profilú lánc szemekkel, angyalfejes lánctartók vas pántolással megerősítve
Btto.: 1470 g; h: 85 cm