250. Ezüstök és ékszerek > Örökmécses

1246. Örökmécses

Itália, 19. sz. második fele, antik ezüst, mesterjegy nélkül, préselt részekből összeállítva, szív profilú lánc szemekkel, angyalfejes lánctartók vas pántolással megerősítve

Btto.: 1470 g; h: 85 cm