250. Ezüstök és ékszerek > Férfi köves gyűrű

1470. Férfi köves gyűrű

Bécs, 1922 utáni fémjel, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ródiumozva, rozetta formában, karmos foglalatban 7 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1 ct (M2, TCr-Cr, SI-P2)

7,5 g

kis sérüléssel