250. Ezüstök és ékszerek > Karperec

1434. Karperec

19. sz. vége, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany, kosaras foglalatban 7 db félhollandi rózsa csiszolású gyémánt cc. 1 ct (Gy, Cr-Ca, SI-P1), kettős karpánt nyelves zárral

13,1 g

biztonsági lánccal, kis sérüléssel