250. Ezüstök és ékszerek > Longines férfi zsebóra és óralánc

1387. Longines férfi zsebóra és óralánc

Svájc, 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok és szerkezettakaró, jelzett tok, számlap és szerkezet, szerkezet és tokszám: 5014785, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, működik, lánc: Pest, 1867-1936

Btto.: 61,7 g; d: 47 mm; lánc: 10,3 g; h: 39,5 cm