1251. Gyertyatartó pár
Prága (?), 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, préselt lemez, talpakon 4-4 oroszlánnal, stilizált levelekkel díszített, domborított, négyoldalú szárakkal
740 g; m: 34-34,4 cm
"MM" utólagos, karcolt monogrammal, kis sérüléssel