1391. Sport gyűrű
Bécs, 1930 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, vésett vállak, szögletes fejben, ékszer foglalatban 2 db briliáns cca. 0,36 ct, átfűrészelt díszítéssel, sín kis sérüléssel
5,9 g