1479. Zafíros gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany ródiumozott felülettel, karmazált fazonban, karmos foglalatban 1 db ovális csiszolású, élénk sötétkék zafír cca. 0,7 ct, 12 db modern csiszolású briliánssal koszorúzva cca. 0,36 ct (M1,
3,1 g