250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép (Gyümölcskínáló)

1250. Asztalközép (Gyümölcskínáló)

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SELIGMANN forgalmazó vagy mesterjegy, széles, három lábon álló talapzat, három kislány plasztikus figurája madárral, hallal és gyümölcsökkel csiszolt, lila, rétegelt üveg tál későbbi pótlás

Ntto.: 866 g; 23*29 cm