1510. Karmazált gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 900 ezrelékes platina, középen 1 db nagyobb cca. 1,6 ct és körben 12 db kisebb cca. 1 ct régi csiszolású briliáns (R1, W-Cr, VS-SI)
4,4 g
vállakon 2-2 apró gyémánt, apró sérüléssel