1500. Lemezes karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Schmuckmajer Ignác mesterjegy és pesti Hivataljel, lemezes tagok, vésett, poncolt díszítéssel, nyelves záródással
22 g; h: 18,5 cm
biztonsági kapoccsal, kis hibával