250. Ezüstök és ékszerek > Asztali fűszertartó

1255. Asztali fűszertartó

Bécs, 19. sz. vége, elkopott fémjellel, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 835 ezrelékes ezüst, "LR" (?) mesterjegy, lábakon álló nyolc karéjos emelvény, gyűrűs támasztékokkal

Ntto.: 1168 g; 29*29 cm

8 db színtelen, bordázott üvegbetét pótlás