250. Ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1248. Asztalközép

német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1872-1902 közötti linzi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, sas mesterjegy, négy oroszlánfejes lábon álló préselt talpazat, vésett IC tulajdonosi monogrammal

Ntto.: 467 g; 36,5*30,5 cm

váza alakú díszes szárral, csiszolt ólomkristály tál későbbi pótlás