1503. Alpina férfi karóra
Svájc, 1910-30 között, kerek acél tok, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös, számlap jelzett: Präcisions-Uhrenfabrik ALPINA Glashütte I/S, chronometeres jelzett szerkezet száma: 1464
d: 48 mm, h: 26 cm
vésett híd, üveglapos szerkezetfedél, működik, új szíjjal, számlap sérült