250. Ezüstök és ékszerek > Medál tűszerelékkel

1450. Medál tűszerelékkel

20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, festett, színes opak zománc felületű árvácska, középen, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,15 ct (R2, TCa, VSI1), szerelhető ékszer, sérüléssel

7,9 g; h: 7,5 cm