1450. Medál tűszerelékkel
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, festett, színes opak zománc felületű árvácska, középen, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,15 ct (R2, TCa, VSI1), szerelhető ékszer, sérüléssel
7,9 g; h: 7,5 cm