250. Ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1447. Cigarettatárca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Alexander Sturm mesterjegy, teljes felületén gazdag repasse véséssel, poncolt díszítéssel, nyitógombján kék zafír kabusonnal, 2537 fazonszámmal

103,7 g; 8,5*8,5*1 cm

(Neuwirth II. 240.)