1447. Cigarettatárca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Alexander Sturm mesterjegy, teljes felületén gazdag repasse véséssel, poncolt díszítéssel, nyitógombján kék zafír kabusonnal, 2537 fazonszámmal
103,7 g; 8,5*8,5*1 cm
(Neuwirth II. 240.)