250. Ezüstök és ékszerek > Szelence (dobozka)

1474. Szelence (dobozka)

Bécs, 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "CM" mesterjegy, fedlapjában szögletes, csiszolt karneol lap, kék zománc díszítés és 4 db gyöngy, vésett oldallapokkal

20,2 g; 3*1,6*2,7 cm