250. Ezüstök és ékszerek > Alliance gyűrű

1465. Alliance gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, "GK" mesterjegy, sorban foglalva 3 db, ovális csiszolású, vérpiros szintetikus rubin és 2 db modern csiszolású briliáns

2,5 g

kis sérüléssel