1465. Alliance gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, "GK" mesterjegy, sorban foglalva 3 db, ovális csiszolású, vérpiros szintetikus rubin és 2 db modern csiszolású briliáns
2,5 g
kis sérüléssel