143. Moucheron, Isac (Amszterdam, 1667 - Amszterdam, 1744) - nak tulajdonítva
Hegyvidéki táj lovasokkal
olaj, vászon
92*125,5 cm
j.j.l. I. Moucheron
BÁV 13/96, restaurált