249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hegyvidéki táj lovasokkal

143. Moucheron, Isac (Amszterdam, 1667 - Amszterdam, 1744) - nak tulajdonítva

Hegyvidéki táj lovasokkal

olaj, vászon

92*125,5 cm

j.j.l. I. Moucheron

BÁV 13/96, restaurált