89. Fontebasso, Francesco (Velence, 1707 - Velence, 1769)
A felhőkön trónoló Madonna Paolai Szent Ferenccel és Páduai Szent Antallal, 1730-as évek VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
75*46 cm
egykor a Bedő gyűjteményben, Irodalom: Szenvedély és tudás - Bedő Rudolf gyűjteménye, Kieselbach Galéria, 2010., 339. old.