249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A felhőkön trónoló Madonna Paolai Szent Ferenccel és Páduai Szent Antallal, 1730-as évek VÉDETT - NO EXPORT

89. Fontebasso, Francesco (Velence, 1707 - Velence, 1769)

A felhőkön trónoló Madonna Paolai Szent Ferenccel és Páduai Szent Antallal, 1730-as évek VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

75*46 cm

egykor a Bedő gyűjteményben, Irodalom: Szenvedély és tudás - Bedő Rudolf gyűjteménye, Kieselbach Galéria, 2010., 339. old.