249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré

109. Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.

Férfi portré

olaj, vászon

47,5*40 cm

sérült, van Dyck műve a lichtensteini hercegi gyűjteményben található