249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Frangepán Kristóf portréja, 1864

129. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)

Frangepán Kristóf portréja, 1864

olaj, vászon

37,5*29 cm

j.n., ho. felirat: Jakobey Károly 1864