249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Odaliszk, 1905

296. Zemplényi Tivadar (Eperjes, 1864 - Budapest, 1917)

Odaliszk, 1905

olaj, vászon

81*120 cm

j.j.l.: Zemplényi 1905