229. 19. és 20. századi festmények > Piac a Rialto mellett Velencében

546. Csánky Dénes (Budapest, 1885 - Sao Paolo, 1972)

Piac a Rialto mellett Velencében

akvarell, tus, papír

430*310 mm

j.j.l.: Csánky