279. László Fülöp (Pest, 1869 - London, 1937)
Tájkép tanulmány - Éberhárd, az Apponyi család birtoka, 1897
olaj, vászon kartonra ragasztva
29*45 cm
j.j.l.: László F. E. 1900 és b.l. László Fülöp Eberhard (sic) 97. aug. 12.